?>

Norbert Jamróz

psycholog ze specjalnością psychologii klinicznej, psychoterapeuta ACT, terapeuta neurofeedback, terapeuta VR, trener

Ukończył studia magisterskie z zakresu psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS oraz z zakresu międzynarodowych stosunków gospodarczych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Jest także absolwentem studiów MBA (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Nottigham Trent University w Wielkiej Brytanii).

Obecnie rozwija się w nurcie psychoterapii ACT (Acceptance and Commitment Therapy) oraz uczestniczy w szkoleniu dla terapeutów MBCT (Mindfulness Based Cognitive Therapy) prowadzonym przez Fundację Rozwoju Mindfulness oraz Oxford Mindfulness Centre. W swojej pracy dąży do integracji różnych podejść i teorii psychologicznych skoncentrowanych wokół modelu uważności (ACT, MBCT, egzystencjalne, humanistyczne, psychodynamiczne, self-compassion).

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego, Association for Contextual Behavioral Science oraz MIND – European Foundation for Psychedelic Science. Od 9 lat praktykuje medytację uważności.

Kontakt:

www.ipsom.pl

Tel: +48501404400, e-mail: norbert.jamroz@ipsom.pl

Stanisław Pawlak

psycholog ze specjalnością psychologii klinicznej, psychoterapeuta uzależnień w trakcie certyfikacji

Ukończył studia magisterskie z zakresu psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Ukończył również dwuletnie studium psychoterapii w Instytucie Psychologii Procesu oraz Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień CARE BROK. Interesuje się nowymi podejściami w leczeniu trudności, takich jak uzależnienia oraz kryzysy życiowe. Charakteryzuje go uważność i akceptacja dla doświadczeń klienta. Jego mocną stroną jest empatia, tworzenie bezpiecznej atmosfery oraz tolerancja. Obecnie pracuje na stanowisku psychologa na Oddziale Leczenia Uzależnień.

Kontakt:

Tel: +48602733368, e-mail: stan.poznania@gmail.com

Paulina Musielak–Jamróz

psycholog ze specjalnością psychologii klinicznej, psychoterapeuta, terapeuta neurofeedback, terapeuta VR

Ukończyła studia z zakresu psychologii klinicznej w Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest także absolwentem studiów podyplomowych z interwencji kryzysowej (Dolnośląskie Centrum Psychoterapii), poradnictwa psychologicznego w seksuologii (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), terapii poznawczo-behawioralnej (Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej) oraz psychosomatyki i somatopsychologii (Uniwersytet SWPS).

Obecnie kończy 5 letnie szkolenie z zakresu psychoterapii w nurcie integracyjnym w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii oraz uczestniczy w szkoleniu nauczycielskim MBLC (Mindfulness Based Living Course) prowadzonym przez Mindfulness Association.

Kontakt:

Tel: +48607878718, e-mail: paulina.musielak-jamroz@ipsom.pl